• Een open, eerlijke, oplossingsgerichte partij die goed luistert naar alle inwoners en altijd gericht is op samenwerking.
logologologologo
  • Home
  • Wie zijn wij
    • Onze mensen
  • Verkiezingen
    • Onze kernwaarden
    • De visie van onze partij
    • Verkiezingsprogramma
  • Het laatste nieuws
    • Verzonden nieuwsbrieven
    • Schrijf je in voor de nieuwsbrief
  • Raadsvragen
  • Contact
✕
Schriftelijke vraag zwembad Numansdorp
17 augustus 2020
Schriftelijke vraag Schouteneinde Puttershoek
18 augustus 2020

Schriftelijke vraag vrijwilligers huisbezoeken

17 augustus 2020
Categorie
  • Constructief Hoeksche Waard
Tags

In Het Kompas van 12 augustus 2020 staat bij de gemeentepagina vermeld dat de gemeente op zoek is naar vrijwilligers voor signalerende huisbezoeken in Numansdorp, Klaaswaal, Strijen, Nieuw-Beijerland, Zuid-Beijerland, Piershil en Goudswaard. Wij verbazen ons hier enigszins over en  hebben daarom de volgende vragen aan het college:

  1. In het bericht wordt bij de namen van de contactpersonen gesproken over Cromstrijen daar waar Klaaswaal bedoeld wordt. Gaat het college dit nog rectificeren?
  2. Er wordt maar een deel van de dorpen opgenoemd. Wie doet dit werk in de andere dorpen?
  3. Er staat niet vermeld voor welke tijdsperiode deze vrijwilligers ingezet moeten worden. Wij horen graag van u voor welke periode dit bedoeld is.
  4. De gemeente Hoeksche Waard is een gewone werkgever. Dit soort taken valt normaal gesproken onder de afdeling WMO? Wij vragen ons af waarom dit werk niet door de eigen medewerkers gedaan, maar ondergebracht eordt bij vrijwilligers. Er staat een behoorlijke opsomming aan gevraagde kwalificaties vermeld en men is maandelijks regelmatig aan het werk voor de gemeente. Er is zelfs sprake van een opleiding voor de vrijwilligers. Is het advies van de Ondernemingsraad over deze actie gevraagd?

Het laatste nieuws

  • Fijne Feestdagen
    23 december 2022 0
  • Nieuwe wethouder krijgt maar 21 van de 37 stemmen
    27 juni 2025 0
  • Overleg met de kinderburgemeester
    12 april 2025 0
  • Constructief Hoeksche Waard en Burgerbelangen HW vinden bestuurlijke vernieuwing een belangrijk punt bij de verkiezingen in 2026
    25 maart 2025 0
Deel

Gerelateerde nieuwsberichten

27 juni 2025

Nieuwe wethouder krijgt maar 21 van de 37 stemmen


Lees meer
12 april 2025

Overleg met de kinderburgemeester


Lees meer
25 maart 2025

Constructief Hoeksche Waard en Burgerbelangen HW vinden bestuurlijke vernieuwing een belangrijk punt bij de verkiezingen in 2026


Lees meer

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Het laatste nieuws & raadsvragen

  • Nieuwe wethouder krijgt maar 21 van de 37 stemmen
  • Overleg met de kinderburgemeester
  • Constructief Hoeksche Waard en Burgerbelangen HW vinden bestuurlijke vernieuwing een belangrijk punt bij de verkiezingen in 2026
  • Kandidaten voor de burgemeestersfunctie moeten weten dat zij in een politiek en bestuur­lijk uitdagende omgeving terechtko­men
  • College wil geen referendumverordening voor de Hoeksche Waard

Relevante links

Gemeente Hoeksche Waard
Omroep Hoeksche Waard
VPPG
Kennispunt lokale politieke partijen
Hoekschewaards Landschap
Hoekschewaards Behoud
LTO Noord/Hoeksche Waard
Detailhandelsraad
AD Hoeksche Waard
In de buurt Hoeksche Waard
Hoeksch Nieuws
Het Kompas online
Ons privacybeleid

Blijf op de hoogte

Volg ons op social media om altijd op de hoogte te blijven!

Word lid en doe met ons mee

Doe mee
© 2020 Constructief Hoeksche Waard. Alle rechten voorbehouden. Website door Ambytious