• Een open, eerlijke, oplossingsgerichte partij die goed luistert naar alle inwoners en altijd gericht is op samenwerking.
logologologologo
  • Home
  • Wie zijn wij
    • Onze mensen
  • Verkiezingen
    • Onze kernwaarden
    • De visie van onze partij
    • Verkiezingsprogramma
  • Het laatste nieuws
    • Verzonden nieuwsbrieven
    • Schrijf je in voor de nieuwsbrief
  • Raadsvragen
  • Contact
✕
De zwarte piet op dit moment naar de raad doorspelen is niet juist !
16 juli 2020
De 7 juli 2020 ingesproken tekst over de Perspectiefnota 2021
16 juli 2020

Schriftelijke vraag over de groene belijning in de dorpen

16 juli 2020
Categorie
  • Constructief Hoeksche Waard
Tags

Onlangs zijn door de gemeente in diverse dorpskernen plotseling groene borden en groene stickers aangebracht in verband met de 1,5 meter norm. En dat is gebeurd vlak voor de laatste persconferentie van premier Rutte, waarin een grote verruiming van de maatregelen werd aangekondigd. Die stickers en borden leveren vele negatieve reacties van inwoners op.

Wij vragen wij ons af hoe de besluitvorming hieromtrent is gelopen en of er wel voldoende realistisch over nagedacht is. Dit ons afvragen blijkt wel uit het feit dat de looproute op sommige plaatsen bij een invalidenhelling soms de trap op gaat en via de helling weer naar beneden. Hoe doe je dat dan met een rollater of scootmobiel? Automobilisten twijfelen op sommige plaatsen ook hoe ze moeten rijden en voetgangers voelen zich ongemakkelijk met die looprichtingen. Het lijkt daardoor averechts te werken.

Premier Rutte heeft aangegeven dat iedereen gewoon zijn gezonde verstand moet gebruiken en dat burgers daar ook een eigen verantwoordelijkheid in hebben, waarbij de overheid niet al te betuttelend wil doen. Wij vragen ons daarom af of het doel van deze actie wel deze overdreven betuttelende middelen rechtvaardigt. Het lijkt heel erg op een mosterd na de maaltijdactie.

Het laatste nieuws

  • Fijne Feestdagen
    23 december 2022 0
  • Nieuwe wethouder krijgt maar 21 van de 37 stemmen
    27 juni 2025 0
  • Overleg met de kinderburgemeester
    12 april 2025 0
  • Constructief Hoeksche Waard en Burgerbelangen HW vinden bestuurlijke vernieuwing een belangrijk punt bij de verkiezingen in 2026
    25 maart 2025 0
Deel

Gerelateerde nieuwsberichten

27 juni 2025

Nieuwe wethouder krijgt maar 21 van de 37 stemmen


Lees meer
12 april 2025

Overleg met de kinderburgemeester


Lees meer
25 maart 2025

Constructief Hoeksche Waard en Burgerbelangen HW vinden bestuurlijke vernieuwing een belangrijk punt bij de verkiezingen in 2026


Lees meer

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Het laatste nieuws & raadsvragen

  • Nieuwe wethouder krijgt maar 21 van de 37 stemmen
  • Overleg met de kinderburgemeester
  • Constructief Hoeksche Waard en Burgerbelangen HW vinden bestuurlijke vernieuwing een belangrijk punt bij de verkiezingen in 2026
  • Kandidaten voor de burgemeestersfunctie moeten weten dat zij in een politiek en bestuur­lijk uitdagende omgeving terechtko­men
  • College wil geen referendumverordening voor de Hoeksche Waard

Relevante links

Gemeente Hoeksche Waard
Omroep Hoeksche Waard
VPPG
Kennispunt lokale politieke partijen
Hoekschewaards Landschap
Hoekschewaards Behoud
LTO Noord/Hoeksche Waard
Detailhandelsraad
AD Hoeksche Waard
In de buurt Hoeksche Waard
Hoeksch Nieuws
Het Kompas online
Ons privacybeleid

Blijf op de hoogte

Volg ons op social media om altijd op de hoogte te blijven!

Word lid en doe met ons mee

Doe mee
© 2020 Constructief Hoeksche Waard. Alle rechten voorbehouden. Website door Ambytious